Promienniki na podczerwień Veito – polska strona internetowa

Z propozycją wiodącego producenta doskonałej jakości promienników na podczerwień Veito można się już zapoznać w języku polskim. Pojawiła się bowiem polska wersja językowa strony internetowej marki veito.com.pl.

Veito to przedsiębiorstwo, które powstało w 1979 roku w Stambule. Początkowo była to niewielka firma rodzinna, której pierwszym produktem wypuszczonym na rynek stał się elektryczny podgrzewacz wody. Po 40 latach w wielu krajach Europy, ale także w Australii, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych sprzedaje promienniki na podczerwień z włóknami węglowymi, gwarantujące najwyższą wydajność cieplną i żywotność lamp nawet na 13 lat.

Grzejniki na podczerwień Veito – opatentowana technologia

Promienniki na podczerwień firmy Veito odznaczają się specjalną, opatentowaną technologią wykonania. W ich żarnikach (lampach) bardzo gęsto upakowane zostały włókna węglowe, dzięki czemu grzejniki wyróżniają się zwiększoną powierzchnią oddawania ciepła. Mają więc zdecydowanie większą efektywność cieplną niż pozostałe promienniki dostępne na rynku. Do tego emitują nawet o 80 % mniej światła niż promienniki konkurencji. Ich standardowy okres pracy może osiągać nawet 10 tysięcy godzin, co oznacza, że przy używaniu przez 4 godziny dziennie przez 200 dni w roku grzejniki na podczerwień będą służyć nawet przez 13 lat.

Stojący promiennik ciepła Veito CH1800RE

Veito – Gwarancja wytrzymałości grzejników

Żarniki z włókna węglowego w grzejnikach to technika jutra, którą firma Veito wykorzystuje już dziś. Każdy grzejnik jest tworzony przez zespół profesjonalistów z dużą troską o wszelkie elementy również o najwyższą jakość stosowanych materiałów. Najnowocześniejsze podejście technologiczne zapewniają wyjątkową wytrzymałość mechaniczną i trwały wygląd, kolor i kształt na lata. Urządzenia w doskonały sposób łączą wysoką funkcjonalność z wytrzymałością, i dzięki takiemu połączeniu firma Veito jest obecnie globalnym liderem w produkcji promienników ciepła. Wysoka jakość wykonania każdego z nich powoduje, że świetnie sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach, lecz również na zewnątrz budynków, doskonale radząc sobie także z ciężkimi warunkami pogodowymi. Można nimi skutecznie ogrzewać zarówno zamknięte pomieszczenia, jak i tarasy, balkony lub ogródki restauracyjne.

Promiennik podczerwieni na Taras Veito Blade

Firma posiada w swojej ofercie grzejniki naścienne i stojące. Charakteryzują się bardzo eleganckim i niebanalnym wyglądem, i również wysoką klasą wodoszczelności oraz pyłoszczelności. Są łatwe w montażu i konserwacji. Ponadto emitują kojące, bursztynowe światło, które korzystnie wpływa na samopoczucie człowieka.
Promienniki na podczerwień Veito z włóknami węglowymi są produkowane od 2007 roku. Od paru lat firma jest także obecna na naszym rynku i jej urządzenia cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Obecnie posiada także polską stronę internetową. Zapraszamy. veito.com.pl

Promienniki ciepła do restauracji Veito Blade